Młodsza/y Księgowa/y (również z orzeczeniem)

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

System premiowy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Księgowanie faktur według obowiązującego polskiego prawa o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Przestrzeganie podstawowych aktów normatywnych regulujących sposób i tok pracy na stanowisku (Regulamin Pracy, Regulamin Wynagradzania, Regulamin ZFŚS, procedury zdefiniowane w Księdze Jakości oraz systemie IMS)
  • Przestrzeganie i realizowanie wytycznych jakościowych i środowiskowych -- zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004
  • Praca w systemie flex

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienność, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia absencyjna
  • Praca w zgranym, motywującym się na co dzień zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Nieograniczona ilość kawy, herbaty
  • Pakiet benefitów -- opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa MultiSport

Miejsca przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Gdzie szukać pracy jako Młodsza/y Księgowa/y (również z orzeczeniem)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodsza/y Księgowa/y (również z orzeczeniem) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodsza/y Księgowa/y (również z orzeczeniem) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodsza/y Księgowa/y (również z orzeczeniem), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.