Operator Maszyn Odlewniczych

Gorzyce
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego.
Aktualnie dla naszego klienta, firmy Federal-Mogul Gorzyce zajmującego się produkcją tłoków do silników spalinowych dla czołowych producentów z branży motoryzacyjnej(Grupa Tenneco) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operatora Mmaszyn Odlewniczych.Miejsce wykonwyania Pracy:
Gorzyce
 Do Twoich obowiązków będzie należeć:
 
 • Obsługa maszyn odlewniczych,
 • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
 • Przestrzeganie norm jakościowych,
 • Przestrzeganie zasad BHP.
Czego oczekujemy?
 
 • Wykształcenia min. zawodowego,
 • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
 • Chęci zdobywania i podnoszenia kompetencji zawodowych,
 • Chęci i zaangażowania w pracę.
Co oferujemy?
 
 • Zapewniamy bezpieczne warunki pracy w nowoczesnej zrobotyzowanej odlewni.
 • Oprócz wynagrodzenia podstawowego oferujemy, premie, dodatki i bonusy, wyższy dodatek nocny. Nagradzamy innowacyjność. Oferujemy dodatkowe benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta multisport.
 • Po każdym przepracowanym roku otrzymasz podwyżkę.
 • Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.
 • Zapewnimy Ci bezpłatny posiłek w trakcie pracy.
 • Gwarantujemy dobrą atmosferę w pracy (ok. 70% pracowników wraca do nas ponownie).

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. "Rozporządzenie RODO" w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn Odlewniczych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn Odlewniczych w miejscowości: Gorzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn Odlewniczych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn Odlewniczych, praca w Gorzyce dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji

Gorzyce, podkarpackie


Operator Maszyn Odlewniczych

Gorzyce, podkarpackie


Pracownik produkcji

Gorzyce, podkarpackie