Pół etatu w Nowym Sączu, idealna oferta dla pracownika gospodarczego

4 godziny pracy dziennie, dbasz o teren zewnętrzny: trawnik, liście, kosze na śmieci. Pracujesz rano lub wieczorem, ta kwestia jest do ustalenia. Swoje obowiązki wykonujesz od poniedziałku do piątku a weekendy spędzasz tak jak chcesz. Nie czekaj i zgłoś się już teraz.

Miejsce pracy: Nowy Sącz, ul. Dunajewskiego

Skorzystaj ze stabilizacji, którą daje praca w grupie IMPEL, firmie posiadającej ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu usług czystościowych.

To zyskasz rozpoczynając z nami współpracę:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzedzone 1-miesięcznym okresem próbnym na umowie zlecenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinachdo ustalenia
  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

Gdy już do nas dołączysz zajmiesz się:

  • pielęgnacją trawnika, zamiataniem, opróżnianiem koszy na śmieci, plewieniem
  • w okresie zimowym odśnieżaniem

Będziesz naszym idealnym kandydatem gdy:

  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną
  • cechuje Cię dokładność i sumienność

Nie czekaj i już teraz zgłoś się telefonicznie lub wyślij nam swoje CVSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pół etatu w Nowym Sączu, idealna oferta dla pracownika gospodarczego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pół etatu w Nowym Sączu, idealna oferta dla pracownika gospodarczego w miejscowości: Nowy Sącz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pół etatu w Nowym Sączu, idealna oferta dla pracownika gospodarczego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pół etatu w Nowym Sączu, idealna oferta dla pracownika gospodarczego, praca w Nowy Sącz dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.


Praca Pół etatu w Nowym Sączu, idealna oferta dla pracownika gospodarczego, Nowy Sącz

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni

Ogłoszenia Pracodawcy