Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach

Czechowice-Dziedzice
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Dla Naszego Klienta w Czechowicach, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Operator maszyn m/kDo Twoich obowiązków będzie należeć:
 • Obsługa maszyn,
 • Prace produkcyjne przy montażu,
 • Prace w oparciu o pisemne instrukcje,
 • Przestrzeganie przepisów BHP.
Czego oczekujemy?
 • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
 • Zdolności manualnych,
 • Umiejętności pracy w grupie,
 • Chęci podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.
Co oferujemy?
 • Umowę o prace tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
 • Atrakcyjną stawkę,
 • Atrakcyjny system premiowy; premię frekwencyjną, kwartalną, wakacyjną, świąteczną,
 • Możliwość pracy w nadgodzinach, 
 • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
 • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
 • Program poleceń pracowniczych,
 • Opiekę Koordynatora,
 • Terminowość wypłat, wynagrodzenie na 10-tego dnia każdego miesiąca,
 • Odzież roboczą,
 • Parking dla pracowników,
 • Stołówkę zakładową.

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. "Rozporządzenie RODO" w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach w miejscowości: Czechowice-Dziedzice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach, praca w Czechowice-Dziedzice dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Praca Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach, Czechowice-Dziedzice

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Kierowca wózka widłowego z UDT

Czechowice-Dziedzice, śląskie


Operator maszyn w Czechowicach Dziedzicach

Czechowice-Dziedzice, śląskie


Operator maszyn CNC

Strumień, śląskie


Operator produkcji

Siemianowice Śląskie, śląskie