Księgowy/Księgowa

Hays Poland Warszawa

Księgowy/Księgowa
Warszawa
NR REF.: 1168282

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży hotelarskiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sporządzaniem sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (VAT, CIT), sprawdzaniem poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań. Ponadto, Księgowy/Księgowa będzie brał/a udział w zamknięciu miesiąca.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku, wykształcenia kierunkowego a także praktycznej znajomości regulacji prawa podatkowego oraz zasad księgowości. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1/B2). Idealny Kandydat odnajduje się w pracy zespołowej, jest komunikatywny i otwarty, skrupulatny oraz terminowo wykonuje swoje obowiązki.

Oferujemy pełne wdrożenie, możliwość pracy w modelu hybrydowym, a także rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem oraz możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Księgowy/Księgowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowy/Księgowa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Poland lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowy/Księgowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy/Księgowa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Poland praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Poland


Praca Księgowy/Księgowa, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni

Ogłoszenia Pracodawcy