Dev Engineer (Fullstack (Java, Angular) lub Backend (Java)

Talentica.pl Poznań

Cześć!

Dla naszego Klienta, dużego Banku, poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack lub Backend Developera. Obecnie praca 100% zdalna, ale w przyszłości firma preferuje pracę hybrydową (2 dni z biura). Lokalizacja biura: Poznań. Pracujemy w squadach / zespołach około 10 osobowych, w skład którego wchodzi PO, analitycy, deweloperzy, testerzy. Technologie w projekcie: obecnie Java 11, Angular 11.1.0 (plan do zmigrowania do min. 13).

Opis projektu:

Tworzymy oprogramowanie, które jest odpowiedzialne za rozliczanie transakcji na rynku krajowym i zagranicznym. System, który rozwijamy preferuje komunikacją asynchroniczną. Wykorzystujemy do tego kolejki RabbitMQ. Deployment aplikacji jest na środowisku OpenShift - wykorzystujemy tutaj Jenkins"a do procesu CI/CD. Testy jednostkowe utrzymujemy na poziomie nie mniejszym niż 75%. Piszemy także testy E2E, kontraktowe. Rozkład rozwój versus utrzymanie jest różny. W zależności od etapu projektu. Po wdrożeniu większego materiału zdarza się, że większą uwagą należy poświęcić produkcji. Niemniej pisany system w dużej mierze jest bezobsługowy, tam gdzie się to da unikamy procesów ręcznych wykonywanych przez użytkownika. Rozkład pracy fullstacka to 40 FE / 60 BE. Wiadomo, że po stronie backend"u oprócz dostarczenia danych do prezentacji są jeszcze inne procesy w tle. Natomiast po stronie FE są dodatkowe prace związane z UX design. Jeśli więc jesteś fullstack"iem to super - na pewno będziesz mógł/a się wykazać po każdej ze stron. Mamy na pokładzie doświadczonych FE"dowców i BE"kendowców, od których można dużo się nauczyć i podnieść swoje kompetencje.

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?

W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

 • rozwijanie swojej kariery zawodowej jako Dev Engineer
 • pokazanie swojego kreatywnego podejścia do realizowanych zadań
 • branie udziału w innowacyjnych projektach z zakresu Payments
 • pracowanie w projektach zgodnych z nowoczesną architekturą IT systemów bankowych
 • współpracowanie w dynamicznym zespole pracującym w metodyce agile
 • pokazanie swojego efektownego i efektywnego podejścia do realizacji celów indywidualnych i zespołu.

Gdy dołączysz do zespołu zagwarantujesz sobie świetną atmosferę w pracy, bardzo dużą samodzielność, rewelacyjnych współpracowników i możliwości szybkiego rozwoju.

Co musisz umieć?

Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:

 • posiadanie doświadczenia w środowisku pracy: windows/linux, Intellij, gitlab, jira, confluence, postman
 • umiejętność praktycznego podejścia do CICD

Co oferujemy?

 • Konkurencyjne zarobki na UoP - ich wysokość zależy od Twojego doświadczenia,
 • 100% praca zdalna, docelowo model hybrydowy,
 • Praca w godzinach 7-17 - pracownik decyduje o której zaczyna pracę, pełen wymiar 8h, zespół wymaga aby była dostępność w tych godzinach. Oczywiście istnieje możliwość pracy w innych godzinach jeśli nie wpłynie to na pracę zespołu,
 • Prywatna opieka medyczna - Medicover,
 • System Kafeteryjny MyBenefit,
 • Multisport,
 • Refundacja okularów,
 • Świetną atmosferę w pracy i rewelacyjnych współpracowników,
 • Płatny urlop zgodnie z KP,
 • Narzędzia: laptop, smartfon,
 • Premia roczna uzależniona od wyniku Banku, miedzy pół, a półtorej pensji.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces składa się tylko z jednego etapu! Rozmowa z przełożonym i rekruterem poprzez Microsoft Teams. Po rozmowie - decyzja.

Jeśli jesteś zainteresowany - aplikuj teraz!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dev Engineer (Fullstack (Java, Angular) lub Backend (Java)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dev Engineer (Fullstack (Java, Angular) lub Backend (Java) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dev Engineer (Fullstack (Java, Angular) lub Backend (Java) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dev Engineer (Fullstack (Java, Angular) lub Backend (Java), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Talentica.pl


Praca Dev Engineer (Fullstack (Java, Angular) lub Backend (Java), Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Salesforce Developer

Poznań, wielkopolskie


Fullstack Developer (PO)

Poznań, wielkopolskie


Backend Developer (WWA, PO)

Poznań, wielkopolskie