Praktyka w Dziale Jakości (Laboratorium)

Firma Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poszukuje aktualnie osób zainteresowanych bezpłatnymi praktykami w Dziale Kontroli i Zapewnienia Jakości:

Praktykant Działu Kontroli Jakości

TWÓJ PROFIL:

Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej i chciałbyś zyskać doświadczenie w laboratorium? Jeśli tak, możesz wpłynąć na swoją przyszłość i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym przedsiębiorstwie. Otwieramy przed Tobą nowe możliwości!

TWOJE OBOWIĄZKI:

W ramach stażu w dziale kontroli jakości stażyści zapoznają się z zakresem prac
w grupie: technologicznej/oceny surowców/mikrobiologicznej. Aktywnie uczestniczą w projektach projakościowych oraz realizują zadania z obszaru mikrobiologii. Zapoznają się z zasadami funkcjonowania i utrzymania systemów jakości.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania bezpieczeństwem żywności;
  • Znajomości obsługi komputera - MS Office;
  • Skrupulatności, rzetelności oraz zorientowaniu na szczegóły.

Oferujemy Ci możliwość rozwoju zawodowego oraz poznanie stabilnej, międzynarodowej firmy.
Staż na 6 mies.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?
W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego grona!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praktyka w Dziale Jakości (Laboratorium)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praktyka w Dziale Jakości (Laboratorium) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lisner Poznań Sp. z o.o. Spółka komandytowa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praktyka w Dziale Jakości (Laboratorium) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praktyka w Dziale Jakości (Laboratorium), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Lisner Poznań Sp. z o.o. Spółka komandytowa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Lisner Poznań Sp. z o.o. Spółka komandytowa


Praca Praktyka w Dziale Jakości (Laboratorium), Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Elektromechanik Lisner Poznań

Poznań, wielkopolskie


Kontroler finansowy

Poznań, wielkopolskie


Monter/ Monter elektryk

Poznań, wielkopolskie