Senior Strategic Buyer

Gi Group Poznań

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna, która do swojego zespołu w Dziale Zakupów poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:
SENIOR STRATEGIC BUYER

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • planowanie i prowadzenie kategorii zakupowej
 • opracowanie strategii nagocjacyjnych
 • prognozowanie trendów rynkowych, analiza kosztów, benchmarking
 • pozyskiwanie ofert, prowadzenie negocjacji
 • poszukiwanie nowych dostawców, utrzymywanie relacji z aktualnymi dostawcami
 • prowadzenie oceny dostawców, udział w audytach oraz w procesie kwalifikacji dostawców

Czego oczekujemy?

 • wykształcenia wyższego
 • doświadczenia w pracy jako Kupiec strategiczny w firmie produkcyjnej
 • doświadczenia w negocjacjach
 • doświadczenia w zarządzaniu budżetem
 • znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja)

Co oferujemy?

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - do Ciebie należy decyzja
 • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym: wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna oraz celowa i zadaniowa
 • dodatkowe środki finansowe w okresie świątecznym, wyprawki szkolne, prezenty
 • opłacaną przez pracodawcę prywatną opiekę medyczną
 • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
 • kartę Multisport
 • rozwój zawodowy m.in. ze względu udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych


Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. 'Rozporządzenie RODO' w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Strategic Buyer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Strategic Buyer w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Strategic Buyer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Strategic Buyer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Glazurnik

Poznań, wielkopolskie


Zbrojarz

Poznań, wielkopolskie


Praca przy pakowaniu biżuterii

Poznań, wielkopolskie