Pracownik gospodarczy

Dołącz do Jednej ze spółek Naszego Klienta, która zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik gospodarczy - Świecie - Mondi

Godziny pracy: Poniedziałek-Piątek, 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

Zadania i czynności:

 • Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - latem koszenie trawy, dbanie o kostkę brukową, w okresie zimowym odśnieżanie)

 • W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego wejścia przed budynkiem oraz przejazdu na parking

 • Proste naprawy i utrzymywanie w dobrym stanie sprzętu gospodarczego

 • Pozostałe czynności gospodarcze, zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

 • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

 • Przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,

 • Odpowiedzialności za powierzone zadania

Co możemy zaoferować?

 • Czytelne i jasne zasady zatrudnienia,

 • Wynagrodzenie przelewamy na Twoje konto regularnie, bez żadnych opóźnień,

 • Miłą i spokojną atmosferę w pracy,

 • Ubezpieczenie grupowe.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 510015563 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304), przy ul. Słonimskiego 1 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana."Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik gospodarczy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik gospodarczy w miejscowości: Świecie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik gospodarczy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik gospodarczy, praca w Świecie dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik sprzątający

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Kwalifikowany pracownik ochrony

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie