Pracownika na dział napoje zmiany dzienne Bemowo Połczyńska

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dwudziestu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

-wykładanie towaru na dziale napoje i na dziale konserwy

Preferowani mężczyźni.

Rozliczenia tygodniowe .

Zakres obowiązków:

-wykładanie towaru i inne prace zlecone przez kierownika działu zgodnie ze standardami Firmy,

Miejsce pracy Warszawa Połczyńska. Praca zmianowa. Praca zmianowa 6:00-14:00/13:00-21:00.

Wymagania:

* Ukończone 18lat * Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna * Komunikatywność i kultura osobista * Schludny wygląd * Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa) * Wynagrodzenie wypłacane w terminie, stawka 22-25 zł brutto/h * Elastyczny czas pracy * Pracę w młodym zespole * Możliwość zdobycia doświadczenia .

Wypłaty tygodniowe .

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt pod numerem: 693842510.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

lub (przyszłe procesy)

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby przyszłego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku-Białej (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. ul. 11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała j. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: poczta@workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.htmlSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownika na dział napoje zmiany dzienne Bemowo Połczyńska

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownika na dział napoje zmiany dzienne Bemowo Połczyńska w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownika na dział napoje zmiany dzienne Bemowo Połczyńska Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownika na dział napoje zmiany dzienne Bemowo Połczyńska, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań."WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Wykładanie towaru w drogerii

Warszawa, mazowieckie


Kasjer/ Kasjerka DORYWCZO

Warszawa, mazowieckie


Inwentaryzacja

Warszawa, mazowieckie


Praca w drogerii na Wilanowie

Warszawa, mazowieckie