Doradca Klienta


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Zatrudnimy pracownika na stanowisko sprzedawcy w Butiku NINA BASCO z odzieżą i obuwiem damskim. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, dyspozycyjnej, z doświadczeniem w sprzedaży, otwartej na kontakt z klientem, uczciwej i zaangażowanej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę i stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Firma NINA BASCO posiada trzy butiki na terenie Warszawy( Ochota Ursynów Targówek). Prowadzimy sprzedaż obuwia i odzieży damskiej wysokiej jakości. W codziennej pracy kierujemy się profesjonalną sprzedażą i stwarzamy miłą atmosferę w pracy. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzenia.

Obowiązki:

-aktywna sprzedaż i obsługa klienta

-utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

-dbanie o wygląd salonu i robienie wystawy

-obsługa kasy fiskalnej i terminala

Wymagamy:

-doświadczenia w sprzedaży

-kreatywności i silnej motywacji na osiąganie celu

-zaangażowania w wykonywane obowiązki

-wysokiej kultury osobistej

-znajomości aktualnych trendów w modzie

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia

-umowa o pracę na cały etat

-atrakcyjny system wynagrodzenia

-prace w miłej przyjaznej atmosferze


Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli " Wyrażam zgodę na wykorzystanie Moich danych osobowych zawartych w CV w procesie rekrutacji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do poprawiania i dostępu moich danych osobowych a także dobrowolność ich podania."Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Firma "NINA BASCO" Olga Świechowicz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Firma "NINA BASCO" Olga Świechowicz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Olga Świechowicz

e-mail ninabasco@o2.pl

phone 505718316

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie