Talent Acquisition Consultant

P&P Solutions rozwija się w dynamicznym tempie, a co za tym idzie - poszukujemy nowych, ambitnych i charyzmatycznych osób do naszego zespołu rekrutacyjnego.

Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład?

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Możliwy model pracy 100% zdalny

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

???? W swojej codziennej pracy, będziesz wyszukiwać najlepszych specjalistów na stanowiska takie jak: Analityk Biznesowy, Developerzy (np. Java, .NET, Python, PHP, Python), QA i inne.

???? Będziesz kompleksowo realizować procesy rekrutacyjne w obszarze IT - od aktywnego pozyskania kandydatów, przez screening, ofertowanie i negocjacje aż po finalizację kontraktów.

Będziesz odpowiedzialna/-y za:

???? Tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych.

???? Aktywne poszukiwanie kandydatów metodami direct search.

???? Proponowanie nowych strategii oraz źródeł dotarcia do pasywnych kandydatów.

???? Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz obecnymi konsultantami.

???? Dbanie o wysoką jakość komunikacji.

???? Prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.

???? Udział w aktywnościach Employer Brandingowych.

???? Budowanie bazy kontaktów na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz dbanie o dobry Candidate Experience.

???? Pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych.

???? Udział w wydarzeniach związanych z rekrutacją.

Perfect match:

???? Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji w branży IT, idealnie w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalistów IT.

???? Znasz skuteczne metody i źródła aktywnego pozyskiwania Kandydatów (mile widziana bogata baza kontaktów na portalach społecznościowych typu LinkedIn).

???? Lubisz rozwój a wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją.

???? Cechuje Cię samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność skutecznego zarządzania własnym czasem.

???? Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i godną zaufania.

???? Potrafisz komunikować się jasno i przekonywująco.

???? Czujesz się dobrze w negocjacjach.

???? Łatwo przychodzi Ci nawiązywanie i budowanie relacji z Kandydatami.

???? Znasz dobrze język angielski (min. B2).

???? Lubisz wychodzić poza sferę swojego komfortu.

???? Masz dystans do siebie i poczucie humoru.

???? Szybko się uczysz.

???? Chcesz rozwijać siebie i otoczenie, w którym pracujesz.

Ze swojej strony oferujemy:

???? Solidną podstawę (6000-11000 PLN brutto mies.) plus nieograniczone prowizje.

???? Startup'ową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

???? Sprzęt i soft dopasowany do Ciebie.

???? Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

???? Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy (Konsultant -> Team Leader -> Manager).

???? Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.

???? Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym.

???? Wyjścia integracyjne.

???? Codziennie pyszną kawę i herbatę.

Jak wygląda nasz proces?

Nasz proces składa się z dwóch rozmów: video/tele i jednej rozmowy face 2 face w naszym biurze w Centrum biznesowym Warszawy.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do P&P Solutions!

Gdzie szukać pracy jako Talent Acquisition Consultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Talent Acquisition Consultant w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Talent Acquisition Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Talent Acquisition Consultant, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.