Lider gościnności


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Dołącz do nas!

Restauracja McDonald's w Malborku poszukuje osób na stanowisko LIDER GOŚCINNOŚCI.

Jesteś duszą towarzystwa i uwielbiasz kontakt z ludźmi? Zawsze dostrzegasz, jeśli ktoś potrzebuje pomocy? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy?

Jak wygląda praca?

  • Pełnisz funkcję "managera sali". Obserwujesz sytuację, kierujesz przepływem gości, pomagasz w złożeniu zamówienia, zarządzasz pracą osób dbających o czystość sali.
  • Jesteś pierwszym kontaktem dla gościa w razie jakichkolwiek problemów- starasz się je przewidywać i rozwiązywać, najlepiej zanim się pojawią.
  • Dbasz o świetną atmosferę w restauracji, rozmawiasz z gośćmi, upewniasz się, że wszyscy czują się dobrze.
  • Jesteś najlepszym ambasadorem naszej marki- znasz nasze produkty, historię i kulturę McDonald's.
  • Jasna ( i wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu. Ze stanowiska Lidera Gościnności możesz dalej awansować w strukturach restauracji ( na managera zmiany, kierownika lub jego zastępcę).
  • Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy się wszystkiego, co musisz wiedzieć o zarządzaniu różnymi obszarami restauracji i zespołem. Umiejetności rozwiniesz zarówno poprzez pracę, jak i w czasie specjalnych warsztatów szkoleń.
  • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dzieckiem lub wnukami, a może czasochłonne hobby?

Od tego jest nasz elastyczny grafik!

  • Wiemy, że bezpieczeństwo to podtawa: zapewniamy więc umowę o pracę,
  • wypłaty zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
  • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę ( znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), konkursy z nagrodami pieniężnymi lub też nagrody uznaniowe za wybitną pracę, zniżki pracownicze ( z nich skorzystasz w godzinach pracy), a także dostęp do takich benefitów jak ubezpieczenie grupowe, karta sportowa i wiele innych.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider gościnności

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider gościnności w miejscowości: Malbork jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider gościnności Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider gościnności, praca w Malbork dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.