Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego

ABA Nieruchomości Konin 4000 PLN

Prężnie rozwijające się biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku (ABA Nieruchomości) podejmie współpracę w ramach stanowiska Pośrednik w obrocie nieruchomościami lub Rzeczoznawcy Majątkowego. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wysokie standardy, umożliwienie ciągłego rozwoju naszym pracownikom oraz budowanie silnych fundamentów marki odpowiadając na potrzeby naszych klientów i realizując ich oczekiwania.

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osobą, której zainteresowania stanowią: obrót nieruchomościami, transakcje w obszarze nieruchomości oraz pozyskiwanie i kontakt biznesowy z klientem. A oprócz tego jesteś gotowa/gotowy na nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności, to zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

* wiedza w zakresie obrotu i pośrednictwa nieruchomości;

* doświadczenie zdobyte w biurach nieruchomości;

* komunikatywność i wysoka kultura osobista;

* prawo jazdy kategorii B;

* biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office.

Zakres obowiązków:

* wspieranie Rzeczoznawcy Majątkowego w realizacji codziennych obowiązków;

* pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji biznesowych;

* udział w procesie transakcji nabycia/zbycia nieruchomości;

* prezentacja nieruchomości klientom;

* bieżące monitorowanie rynku nieruchomości;

* budowanie relacji z klientem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email.


Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego w miejscowości: Konin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABA Nieruchomości lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego, praca w Konin dopasowana do Twoich wymagań.ABA Nieruchomości praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Waldemar Świnka

e-mail biuro@abanieruchomosci.pl

phone 605430225

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie