Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia poszukuje na terenie Złocieńca lub okolic osoby do współpracy jako Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością.

Jeśli:

 • posiadasz kwalifikacje asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekuna osoby starszej, opiekuna medycznego, pedagoga, psychologa, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki lub fizjoterapeuty,
 • potrafisz zorganizować wsparcie, wyjazd i zaplanować inne aktywności dnia codziennego,
 • jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną, sumienną i posiadasz zmysł obserwacji,
 • jesteś gotowy/a do pracy w terenie
 • dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnością oraz znajomość systemu wsparcia, ulg i uprawnień dla osób z niepełnosprawnościami.

Do Twoich zadań należeć będzie pomoc osobie z niepełnosprawnością w:

 • realizacji czynności dnia codziennego - dokonywanie bieżących zakupów, przemieszczanie się poza miejscem zamieszkania w wybrane miejsce, załatwianie spraw osobistych, urzędowych, czynności samoobsługowe itp.
 • podejmowaniu aktywności życiowej i organizowaniu czasu wolnego - wyjście na spacer, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, korzystanie z dostępnych form kultury, rekreacji i sportu itp.
 • włączeniu w system kontaktów społecznych,
 • nawiązaniu kontaktu/ współpracy z najbliższym otoczeniem oraz instytucjami/organizacjami w celu skorzystania z programów pomocy, uczestniczenia w grupach samopomocy itp.
 • motywowaniu do podejmowania działań zmierzających do zwiększenia samodzielności oraz aktywności społecznej.

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów dojazdu,
 • współpracę przy innowacyjnym projekcie kompleksowego wsparcia osób poszkodowanych w wypadkach,
 • możliwość realnej pomocy osobom poszkodowanym i przywrócenie ich do aktywności społecznej sprzed wypadku,
 • współpracę dla osób prowadzących swoją działalność gospodarczą lub współpracę opartą na umowach cywilnoprawnych.

Uważnie przyjrzymy się wszystkim aplikacjom i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością w miejscowości: Złocieniec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością, praca w Złocieniec dopasowana do Twoich wymagań.Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA


Praca Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością, Złocieniec

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Pracownik montażu rur, produkcja, BELGIA

Koszalin, zachodniopomorskie


Pracownik restauracji pełen etat

Gryfino, zachodniopomorskie


Pracownik produkcji rowerów Niemcy

Nowogard, zachodniopomorskie