Pracownik fizyczny w firmie sprzątającej - ponad 15euro/h brutto


Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

Zgłoś się do pracy na terenie Belgii i zacznij zarabiać w euro!

Nie wymagamy wiele. Liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Oprócz tego, dodatkowym atutem będzie:

 • prawo jazdy kat.B lub B+E
 • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym 

Firma, do której rekrutujemy, oferuje profesjonalne usługi dla podmiotów zewnętrznych. W pracy, wraz z zespołem innych pracowników, zajmować się będziesz czyszczeniem obiektów gospodarczych (hal, stajni, kurników) oraz sprzętu gospodarczego (narzędzi, silosów). Do pracy wykorzystasz profesjonalne narzędzia takie jak myjki ciśnieniowe, maszyny myjące itp. 

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia:

 • polska umowa o pracę w ramach oddelegowania 
 • wynagrodzenie składające się z:
  • podstawy: 15,0058€/h brutto 
  • dodatku kilometrowego:
   • dla kierowców: 0,1316€/km
   • dla pasażerów: 0,0658€/km
 • czeki żywnościowe: 7€/dzień 
 • zagwarantowane zakwaterowanie w cenie 400€/miesięcznie 
 • 13. pensję 
 • możliwe podwyżki dla najlepszych pracowników 

Nie musisz się przejmować transportem do pracy! Zakwaterowanie oferujemy Ci w lokalizacji, w której znajduje się również magazyn firmy. Ekipa sprzątająca wyrusza z niego wspólnie, o tej samej porze. Praca rozpoczyna się koło godziny 5-6 i trwa około 8 godzinn dziennie. Czas pracy uzależniony jest od danego zlecenia, jednak w tygodniu, norma wynosi 40 godzin. 

Zapraszamy osoby zainteresowane! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny w firmie sprzątającej - ponad 15euro/h brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny w firmie sprzątającej - ponad 15euro/h brutto w miejscowości: Gandawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny w firmie sprzątającej - ponad 15euro/h brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny w firmie sprzątającej - ponad 15euro/h brutto , praca w Gandawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 426796942

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Operator produkcyjny z wolnymi weekendami!

Aleksandrów Łódzki, łódzkie


Brygadzista w Łodzi!

Łódź, łódzkie