Kierownik zmiany – młodszy menadżer – McDonald’s Hetmańska


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Potrafisz zarządzać zespołem i zadaniami w dynamicznym środowisku? Szukasz miejsca, w którym szybko rozwiniesz umiejętności, przydatne w wielu sytuacjach? Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald's od kuchni? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy?

Witamy w zespole Menadżerów McDonald's Hetmańska!

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

 • Damy Ci jasną i szybką ścieżkę awansu - w ramach restauracji, poza managerami zmiany, są: kierownik i jego zastępcy, szefowie działów technologii, rozwoju ludzi, jakości i obsługi gości.
 • Realne możliwości rozwoju kompetencji - możliwość awansu na stanowisko Menadżer w ciągu 6 miesięcy i wzrost wynagrodzenia do minimum 4650zł (wynagrodzenie zasadnicze z dodatkami motywacyjnymi i nagrodą kwartalną)
 • Elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (np. szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.)
 • Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o zarządzaniu różnymi obszarami restauracji i zespołem. Umiejętności rozwiniesz zarówno poprzez pracę, jak i w czasie warsztatów i szkoleń, które zapewniamy wszystkim managerom.
 • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (od razu, na start), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
 • Wynagrodzenie na start: 4310 zł brutto (wynagrodzenie zasadnicze z dodatkami)
 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy), prywatną opiekę medyczną, nagrodę świąteczną.
 • Nasza legendarna atmosfera - poczujesz się z nami, jak wśród dobrych znajomych. Do tego zawsze możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów. Serio, pracujemy ramię w ramię.

Co dajesz od siebie?

 • Otwartość i komunikatywność - na tym stanowisku to podstawa. Przydadzą Ci się, żeby zbudować zaangażowanie i zapewnić, że na Twojej zmianie wszyscy wiedzą, co mają robić.
 • Bardzo ważna jest umiejętność ustalania priorytetów. Praca w restauracji bywa nieprzewidywalna, a Twoim zadaniem będzie sprawić, żeby przebiegała bez zakłóceń.
 • Jeśli nie masz doświadczenia w gastronomii, spokojnie. O to, żeby Cię wszystkiego nauczyć, zadbają nasi instruktorzy.
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Jak wygląda praca?

 • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. To ważne, bo musisz dobrze rozumieć, jaka jest ich specyfika. Pod okiem doświadczonego managera uczysz się też pracy szefa zmiany.
 • Jako manager podejmujesz codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązujesz ewentualne problemy, dbasz o to, żeby wszystko szło sprawnie i zapewniasz, że goście mają świetne doświadczenia.
 • Zarządzasz pracą zespołu, odpowiadasz m.in. za rozwijanie pracowników, motywowanie, zapewnienie dobrej komunikacji, jesteś trenerem. Jednym słowem: krok po kroku stajesz się prawdziwym liderem.
 • Przygotowujesz też posiłki i obsługujesz gości - ramię w ramię z całym zespołem.

W McDonald's promujemy kulturę równych szans zatrudnienia. Angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy, w którym różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik zmiany – młodszy menadżer – McDonald’s Hetmańska

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik zmiany – młodszy menadżer – McDonald’s Hetmańska w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik zmiany – młodszy menadżer – McDonald’s Hetmańska Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik zmiany – młodszy menadżer – McDonald’s Hetmańska, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Kierownik zmiany – młodszy menadżer – McDonald’s Hetmańska, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 20 dni

Ogłoszenia Pracodawcy