Programista maszyn-stawiamy na rozwój!


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Jeśli ukończyłeś studia techniczne (np. mechanika, automatyka) oraz znasz program AutoCad i chcesz rozwijać się w programowaniu maszyn CNC zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Programista Maszyn CNC w Kutnie!

 

Zakres obowiązków: 

  • Tworzeniu i aktualizacji programów CAM do wykrawarek CNC.
  • Kalkulacji materiałów i optymalizacja odpadów.

 

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • długofalową współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie roczne
  • możliwość awansu zawodowego oraz zdobycia nowych kompetencji
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do kart Multisport, dodatki wakacyjne, paczki świąteczne)
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach

Serdecznie zapraszamy do aplikowania :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Programista maszyn-stawiamy na rozwój!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista maszyn-stawiamy na rozwój! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista maszyn-stawiamy na rozwój! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista maszyn-stawiamy na rozwój!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504 862 677

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie