Operator maszyn CNC w Szczecinie!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Szukasz pracy jako operator maszyn CNC? Posiadasz doświadczenie w obłudze tokarek, frezarek? Interesuje Cię stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Aplikuj już teraz! 

Praca znajduje się w Szczecinie!

 

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększane o system premiowy
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • wolne weekendy 
  • dodatek za dojazd do pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • rozwój poprzez wyjazdy szkoleniowe do Danii
  • przyjazną atmosferę pracy :)

 

Twoje zadania to: obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)

 

Profil idealnego Kandydata:

  • doświadczenie w pracy przy maszynach CNC (tokarki, frezarki)
  • wykształcenie minimum średnie techniczne 

 

Aplikuj już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn CNC w Szczecinie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn CNC w Szczecinie! w miejscowości: Gryfino jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn CNC w Szczecinie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn CNC w Szczecinie!, praca w Gryfino dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.