Pracownik fizyczny na produkcji w Plewiskach - 1 zmiana, od zaraz!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży sprzedaży maszyn do produkcji farb, tynków i lakierów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.

 

Podejmij nowe wyzwania i dołącz do naszego zespołu jako Konserwator Maszyn!

 

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • czyszczenie mieszalników do farb.

 

Dzięki współpracy z nami możesz zyskać:

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00 ;
  • wolne weekendy;
  • wynagrodzenie w wysokości 23 zł/h brutto;
  • umowę zlecenie;
  • prace w świetnej lokalizacji – firma znajduje się w Plewiskach.

 

 

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Czekamy na Ciebie w Plewiskach!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 506 561 859; 503 075 956

Napisz: a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksservice.pl

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny na produkcji w Plewiskach - 1 zmiana, od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny na produkcji w Plewiskach - 1 zmiana, od zaraz! w miejscowości: Plewiska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny na produkcji w Plewiskach - 1 zmiana, od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny na produkcji w Plewiskach - 1 zmiana, od zaraz!, praca w Plewiska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Rzym

e-mail a.rzym@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie