SPAWACZ W ŁODZI


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.- numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta mający siedzibę w Łodzi:

SPAWACZ

lokalizacja: Łódź, Polesie

Twoje ważne zadania to:

  • spawanie metalowych elementów
  • podstawowe prace pomocnicze na dziale metalu

 

Jeśli posiadasz:

  • uprawnienia spawalnicze TIG (mogą być nieaktualne)

Świetnie trafiłeś! Od razu aplikuj!

 

Zadbamy o stabilność zatrudnienia, gdyż:

  • zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę
  • system dwuzmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00) 
  • na początek wynagrodzenie w wysokości powyżej 4200 zł/h brutto
  • możliwość pracy w soboty
  • rozwój w nowoczesnej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • opiekę koordynatora i wynagrodzenia zawsze na czas

Nie zwlekaj! Aplikuj! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako SPAWACZ W ŁODZI

Jaka oferta pracy na stanowisku: SPAWACZ W ŁODZI w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SPAWACZ W ŁODZI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SPAWACZ W ŁODZI, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie