Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
 

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Myślisz o przyszłości za granicą? To świetne rozwiązanie dla Ciebie!

Nasz klient jest wiodącym producentem nawozów organicznych i organiczno–mineralnych.

Jako operator będziesz odpowiedzialny za ustawianie i kontrolowanie parametrów sprężarek, pomp, wentylatorów i powiązanych urządzeń. Do Twoich obowiązków będzie należeć również przegląd i naprawa oraz prace konserwacyjne na instalacjach i sprzętach w zakładzie.

Czego oczekujemy?

 • Doświadczenia w branży przemysłowo-produkcyjnej na podobnym stanowisku.
 • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
 • Prawa jazdy kat.B

W zamian oferujemy:

 • stawkę od 16€ brutto/h (w zależności od Twojego doświadczenia)
 • dodatek zmianowy w wysokości 13% stawki podstawowej
 • dodatek za pracę w weekendy 50€ brutto
 • dodatek za pracę w nocy 75€ brutto
 • czeki żywnościowe w wysokości 3,55€ dziennie
 • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
 • kartę paliwową na dojazdy do pracy
 • trzynastą pensję
 • kurs języka niderlandzkiego i dodatkowe szkolenia podnoszące Twoje kwalifikację
 • możliwość przejścia na kontrakt belgijski po 6 miesiącach współpracy
   

Jeżeli jesteś osobą konsekwentną i nie masz problemu z podejmowaniem decyzji oraz pracą w zespole prześlij nam swoją kandydaturę!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h w miejscowości: okolice Antwerpii jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych - Belgia, stawka od 16 Euro/h, praca w okolice Antwerpii dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.