Pracownik młodociany restauracji Mc Donals Zgorzelec

McDonalds Polska Zgorzelec

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Szukasz zajęcia, które nie tylko pozwoli Ci zarobić na własne potrzeby, ale i zdobyć umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi i móc liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów?

Witamy w McDonald's!

Na czas wakacji poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pracownik młodociany restauracji

Za co będziesz odpowiadać?

przygotowanie wybranych produktów (m.in. napoje zimne i niektóre napoje gorące, wybrane desery)
przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień oraz obsługa kasy fiskalnej
prace porządkowe

Czego oczekujemy?

ukończonych 16 lat
otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia
książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Co oferujemy w zamian?

elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z nauką i innymi zobowiązaniami (możesz pracować w czasie wakacji, w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)
uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia, przestrzeganie wszystkich przepisów związanych z zatrudnieniem młodocianych)
pracę w różnorodnym zespole, w którym szybko się odnajdziesz
duży kredyt zaufania i wsparcie (świetnie wiemy, że jesteś na początku drogi zawodowej! mamy też doświadczenie w pracy z młodocianymi i wiemy, czego możesz potrzebować na starcie)
realne możliwości rozwoju kompetencji, które na pewno przydadzą Ci się w przyszłości.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik młodociany restauracji Mc Donals Zgorzelec

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik młodociany restauracji Mc Donals Zgorzelec w miejscowości: Zgorzelec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik młodociany restauracji Mc Donals Zgorzelec Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik młodociany restauracji Mc Donals Zgorzelec, praca w Zgorzelec dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Pracownik młodociany restauracji Mc Donals Zgorzelec, Zgorzelec

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Manager - Kierownik Zmiany

Zgorzelec, dolnośląskie


Pracownik przyjmowania dostaw

Zgorzelec, dolnośląskie