Osoba sprzątająca, ul. Wodna, Niepołomice

W tych niepewnych czasach, dołącz do stabilnego pracodawcy. Skorzystaj z naszej oferty już dziś, zgłoś się telefonicznie lub wyślij nam swoje CV!!

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę poprzedzoną 2-tygodniowym okresem próbnym na umowie zlecenie
  • darmowy dojazd z wybranych punktów Krakowa
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • sprzątaniem maszynowym hali
  • wywożeniem dużych ilości śmieci

Od Ciebie oczekujemy:

  • dobrej organizacji własnej pracy
  • dokładności i sumienności


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Osoba sprzątająca, ul. Wodna, Niepołomice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Osoba sprzątająca, ul. Wodna, Niepołomice w miejscowości: Niepołomice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Osoba sprzątająca, ul. Wodna, Niepołomice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Osoba sprzątająca, ul. Wodna, Niepołomice, praca w Niepołomice dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.


Praca Osoba sprzątająca, ul. Wodna, Niepołomice, Niepołomice

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Ogłoszenia Pracodawcy