Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 18 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko : kasjer/ka w markecie budowlanym

Zadania:
- obsługa kasy fiskalnej po przeszkoleniu

- obsługa klientów

WYMAGANIA:

-Ukończone 18lat
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-Wysoka kultura osobista
-Dyspozycyjność pracy na pełen etat

-Chęć do pracy

OFERUJEMY :

-Atrakcyjne wynagrodzenie stawka 20 zł/ brutto

-Możliwość zdobycia doświadczenia

-Bezpłatne szkolenia

-Zatrudnienie w oparciu o umowę prace - praca tymczasowaOsoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem w linku aplikacyjnym lub o kontakt pod numer 725 887 707.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym w miejscowości: Siedlce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym, praca w Siedlce dopasowana do Twoich wymagań."WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


"WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Praca Kasjer / Sprzedawca w markecie budowlanym, Siedlce

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Mobilny Koordynator Projektów

Siedlce, mazowieckie


Kasjer w drogerii/ Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie