SUPERBOHATER ! Pracownik do zadań specjalnych

O nas:

OZE Projekt to przede wszystkim ludzie pracujący z pasją, a o skomplikowanych sprawach mówimy prostym językiem. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji dla domów, gospodarstw rolnych i firm.

Zrealizowaliśmy już ponad cztery tysiące instalacji fotowoltaicznych na terenie Polski Północnej, Wschodniej i Centralnej. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej - Polska PV, największej instytucji pozarządowej, zajmującej się rozwojem fotowoltaiki w Polsce.

Co będziesz robił?

Pracował z ekipą młodych monterów, zajmujących się instalacjami fotowoltaicznymi, pompami ciepła, klimatyzacją oraz ociepleniem.

Gdzie będziesz pracował


Najczęściej w woj. warmińsko-mazurskim. Rano wsiadamy do naszych nowych samochodów monterskich, a po południu wracamy do domu. Czasami wyjeżdżamy w delegacje z opłaconym noclegiem i wyżywieniem.

Co powinieneś posiadać?

- Chęć do nauki i rozwoju,

- Otwarta głowę i chęć do współpracy,

- Podstawową wiedzę w zakresie narzędzi,

- Mile widziane zdolności manualne i zwinność.


Oferujemy:

- Fajną wypłatę, zawsze na czas.
- Ciągłość pracy = wysokie zarobki.
- Przyuczenie, przeszkolenie do zawodu.
- Możliwość dalszego rozwoju, awansu, szkoleń branżowych.
- Konkursy pracownicze.
- Nowy i bezpieczny sprzęt monterski.
- Ubrania monterskie topowej marki Engelbert Strauss.
- Wyjazdy integracyjne.
- Świetną atmosferę w nowoczesnej firmie.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako SUPERBOHATER ! Pracownik do zadań specjalnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: SUPERBOHATER ! Pracownik do zadań specjalnych w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OZE Projekt sp. z o.o. Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SUPERBOHATER ! Pracownik do zadań specjalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SUPERBOHATER ! Pracownik do zadań specjalnych, praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.OZE Projekt sp. z o.o. Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


OZE Projekt sp. z o.o. Sp. k.


Praca SUPERBOHATER ! Pracownik do zadań specjalnych, Olsztyn

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Operator wózków widłowych Belgia

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Java Developer

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Senior DevOps Engineer

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Data Engineer

Olsztyn, warmińsko-mazurskie