Mistrz Produkcji Mechanicznej

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - wrocławskiej firmy produkcyjnej z branży przemysłowej - osoby do pracy na stanowisku:

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
  • organizacja pracy oraz zarządzanie zespołami spawaczy i monterów,
  • tworzenie harmonogramu pracy,
  • bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • budowanie o zaangażowanie pracowników w pracy,
  • czynny udział w rozwoju firmy.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz procesy technologiczne w produkcji,
  • dobrze radzisz sobie z zarządzaniem zespołem produkcyjnym,
  • potrafisz odczytywać rysunki techniczne,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną i terminową,
  • znasz programy Autocad, Excel.
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz jednozmianowy system pracy,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz podwyżkę, po okresie próbnym, w zależności od osiąganych wyników,
  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • system nagród,
  • szkolenia techniczne.

Gdzie szukać pracy jako Mistrz Produkcji Mechanicznej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mistrz Produkcji Mechanicznej w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mistrz Produkcji Mechanicznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mistrz Produkcji Mechanicznej, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Mistrz Produkcji Mechanicznej, Wrocław