Operator monitoringu/ pracownik ochrony sklepu ul. Wielicka

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Praca bez doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenia.

Praca również dla uczniów i studentów, możliwość elastycznego dopasowania grafików.

Pracownik ochrony sklepu w Krakowie przy ul. Wielickiej.

Praca dla Ciebie! Jeśli lubisz pracę w zgranym zespole, z super menadżerem i jesteś gotowa/y na nowe wyzwania to zapraszamy do współpracy.

Zatrudnimy osobę na stanowisko pracownika ochrony. Praca na linii kas oraz na monitoringu.

Praca po 8h i 12h godzin w godzinach otwarcia sklepu, staramy się, aby grafik pasował każdemu z naszych pracowników, więc się dogadamy.

Ponadto u nas uzyskasz:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

- darmową opiekę medyczną Lux Med

- pakiety socjalne i grupowe ubezpieczenie na życie

- program benefitowy Nais (atrakcyjne ceny biletów do kina, teatru itd.).

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny:785564923 lub bezpośrednio do menadżera 512258829.

.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator monitoringu/ pracownik ochrony sklepu ul. Wielicka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator monitoringu/ pracownik ochrony sklepu ul. Wielicka w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator monitoringu/ pracownik ochrony sklepu ul. Wielicka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator monitoringu/ pracownik ochrony sklepu ul. Wielicka, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.