Pracownik restauracji – na weekendy Kraków Czyżyny


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

  • Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest możliwość pracy tylko w weekendy!
  • Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą - i zawodowo, i prywatnie.
  • Mamy jasną ścieżkę awansu i wiele przykładów osób, które przeszły na wyższe stanowiska, zaczynając od pracy weekendowej.

Co dajesz od siebie?

  • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy.
  • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową
  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Oferujemy:

Umowę o pracę-gwarancja stabilnego zatrudnienia

Wynagrodzenie za godzinę -19 zł

Dodatek przez cały tydzień +3,50zł/godzinę

Dodatek za pracę w godzinach nocnych +20%

Elastyczny grafik-możesz pogodzić studia, naukę czy też inne zobowiązania

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach McDonald's.

Bonifikartę-znajomi i rodzina na pewno ucieszą się kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej

Zniżki pracownicze-mega rabaty, z których skorzystasz w godzinach pracy

Kontakt do restauracji:

tel.: 664-913-093

e-mail: mcdczyzyny(a)gmail.comSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji – na weekendy Kraków Czyżyny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji – na weekendy Kraków Czyżyny w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji – na weekendy Kraków Czyżyny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji – na weekendy Kraków Czyżyny, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.