Nauczyciel w grupie żłobkowej

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Niepubliczne Przedszkole i żłobek MoreLove to miejsce tworzone z miłości do dzieci. Do wszytkich naszych podopiecznych podchodzimy przedewszystkim z uczuciem i pasją. Oferujemy szereg zajęć rozwijających potencjał malucha i pasję do odkrywania otaczającego go świata.

Opis stanowiska
  • Praca dydaktyczno-wychowawcza,
  • Dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dzieici
  • Współpraca z rodzicami i specjalistami,
  • Dbanie o dobry wizerunke przedszkola oraz relacje w zespole.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe, wyższe I lub II stopnia,
  • Uprawnienia do nauki języka angielskiego będą dodatkowym atutem,
  • Wysoka kultura osobista,miła aparycja,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Cierpliwość i zaangażowanie,
  • Kreatywność,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 2500-2700 zł netto
  • Możliwość indywidualnego rozwoju,
  • Pracę w przyjaznej atmosferzew gronie młodych osób oraz doświadczonych nauczycieli,
  • Wsparcie merytoryczne, współpracę ze specjalistami.

Darmowy posiłek

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel w grupie żłobkowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel w grupie żłobkowej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel w grupie żłobkowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel w grupie żłobkowej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska

Praca Nauczyciel w grupie żłobkowej, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aleskandra Płoskonka

ponikowska.aleksandra@gmail.com

512328936

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie