Operator linii produkcyjnej

Gi Group Dąbrowa Górnicza

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Dla jednego z naszych Klientów w Dąbrowie Górniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operatora linii produkcyjnej

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • obsługa maszyn produkcyjnych;
 • kontrola jakości;
 • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.

Czego oczekujemy?

 • wykształcenie minimum zawodowe;
 • doświadczenie przy produkcji;
 • zdolności techniczne i manualne;
 • umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy?

 • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład
 • atrakcyjne wynagrodzenie: 4000 zł brutto/m-c + do 10% premii + 200 zł dodatek za pracę w systemie równoważnym;
 • premię frekwencyjną do 2000 zł w ciągu roku;
 • pracę w systemie równoważnym 12 h (7.00-19.00; 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu;
 • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
 • zestawy obiadowe w cenie około 10 zł;
 • bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego i niemieckiego;
 • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego;
 • premię za polecenie znajomego 500 zł brutto;
 • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości (m.in. Bytom, Knurów, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Gliwice Łabędy, Sikornik).


Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator linii produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator linii produkcyjnej w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Mechanik ds. remontów maszyn // 9.400 zł

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Operator maszyn produkcyjnych // 7.080 zł

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Elektromechanik // 9.400 zł

Dąbrowa Górnicza, śląskie