Operator maszyn w zakładzie produkcji nawozów - możliwość zatrudnienia na umowie belgijskiej po pół roku!


Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

Karta paliwowa

System Poleceń

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja jest jedną z najdłużej działających Polskich agencji pracy na terenie Belgii, posiadającą certyfikat  w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, które stanowią gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Obecnie, dla naszego Klienta zajmującego się produkcją nawozów organicznych i mineralnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - Operator maszyn

Lokalizacja: Kallo, Belgia 

Opis stanowiska:

 • zaopatrzenie stanowiska w materiały 
 • podstawowa konserwacja maszyn 
 • kontrola jakości produktów 
 • nadzór linii produkcyjnej i pracy zespołu

 

Wymagania wobec Kandydatów:

 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym 
 • mile widziane doświadczenie na stanowisku konserwatora/operatora maszyn 
 • możliwość wyjazdu własnym samochodem - dla osób z doświadczeniem - możliwy benefit w postaci samochodu służbowego 

Oferujemy:

 • umowę o pracę w ramach oddelegowania i możliwość przejęcia przez firmę i otrzymania kontraktu belgijskiego po pół roku pracy!
 • wynagrodzenie początkowe 16€/h brutto, które zwiększymy po okresie próbnym w zależności od jakości Twojej pracy
 • dodatek zmianowy (praca na 2 zmiany) - dodatkowe 13% stawki podstawowej
 • czeki żywnościowe o wartości 3,55€ za przepracowany dzień
 • dodatek za polecenie
 • dodatek za podwożenie innych pracowników
 • kartę paliwową 
 • opiekę Koordynatora w języku polskim 

Oferujemy zakwaterowanie w mieszkaniach w pobliżu miejsca pracy - płatne jedynie 350-400 euro!

Aplikuj!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn w zakładzie produkcji nawozów - możliwość zatrudnienia na umowie belgijskiej po pół roku!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w zakładzie produkcji nawozów - możliwość zatrudnienia na umowie belgijskiej po pół roku! w miejscowości: Kallo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn w zakładzie produkcji nawozów - możliwość zatrudnienia na umowie belgijskiej po pół roku! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn w zakładzie produkcji nawozów - możliwość zatrudnienia na umowie belgijskiej po pół roku!, praca w Kallo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506561876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie