Technik serwisu klimatyzacji i chłodnictwa w Łodzi!


Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Szukasz pracodawcy, który Cię doceni? Zacznij nową pracę na stałe jako technik serwisu

Mamy dla Ciebie wynagrodzenie od 5500 zł brutto w zależności od Twojego doświadczenia. Oferujemy Ci także zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na jedną zmianę, samochód służbowy, telefon i tablet- to wszystko w jednej ofercie pracy!

Posiadasz doświadczenie w klimatyzacji oraz w chłodnictwie?

Ta oferta jest dla Ciebie!

 

Twoimi zadaniami będą:

  • wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń instalacji klimatyzacyjnej i chłodnictwa
  • przeprowadzanie remontów i napraw maszyn
  • wyjazd do klientów

 

Nie czekaj i aplikuj na stanowisko technik serwisu i ciesz się pracą pełną korzyści!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technik serwisu klimatyzacji i chłodnictwa w Łodzi!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik serwisu klimatyzacji i chłodnictwa w Łodzi! w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik serwisu klimatyzacji i chłodnictwa w Łodzi! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik serwisu klimatyzacji i chłodnictwa w Łodzi!, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie