Monter rusztowań - Niemcy, Holandia, Belgia, Francja

Gi Group Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

System premiowy

Rozwój Kariery

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Obecnie dla naszego Klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rusztowań

Miejsce wykonywania pracy:
Niemcy/ Belgia/ Holandia


Interesuje Cię praca za granicą na stanowisku montera rusztowań? Posiadasz doświadczenie, chcesz pracować w wielu krajach Unii Europejskiej i zarabiać kilkukrotnie więcej?
Zarobki w EURO, międzynarodowe projekty, darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy.

Wynagrodzenie od 2400 euro na rękę. Bez potrąceń za nocleg czy transport. Pracodawca pokrywa wszystkie koszty za Ciebie.Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • montowanie rusztowań zgodnie z wytycznymi
 • przestrzeganie zasad BHP

Czego oczekujemy?

 • doświadczenia na stanowisku montera rusztowań
 • posiadania ważnego certyfikatu B-VCA
 • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie poleceń przełożonego
 • gotowości do pracy na terenie UE i pobytu za granicą na min. 3-4 miesiące
 • uczciwości i rzetelności
 • sprawności fizycznej oraz manualnej
 • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
 • inne certyfikaty -- praca na wysokości, atex 0 - mile widziane

Co oferujemy?

 • umowę o pracę na czas nieokreślony po 3miesięcznym okresie próbnym
 • wynagrodzenie 12-15 netto euro/godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
 • darmowy transport oraz noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych.
 • niezbędny sprzęt, ubrania robocze oraz obuwie
 • dodatek za nadgodziny/dodatek nocny/dodatek świąteczny
 • pracę w systemie jednozmianowy 7-16 / 8-17


Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter rusztowań - Niemcy, Holandia, Belgia, Francja

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter rusztowań - Niemcy, Holandia, Belgia, Francja w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter rusztowań - Niemcy, Holandia, Belgia, Francja Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter rusztowań - Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Magazynier 16:30 - 21:30

Warszawa, mazowieckie


Payroll Specialist

Warszawa, mazowieckie