Montażysta zabudowy meblowej

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 23-08-2019, do końca 31 dni
Praca Montażysta zabudowy meblowej

Constans M Marcin Mazurek sp.j. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Montażysta

Opis stanowiska
  • montaż zabudowy meblowej w obiektach (stacje benzynowe, sklepy) wraz z wykonywaniem prac budowlanych (z wyjątkiem specjalistycznych do wykonania których wymagane są dodatkowe kwalifikacje lub uprawnienia)
  • wyposażanie obiektów zgodnie z projektami architektonicznymi
  • kontrola jakości odbieranych elementów od podwykonawców oraz dostawców
Wymagania
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych – praca w delegacji od poniedziałku do piątku
  • wykształcenie techniczne, zawodowe
  • doświadczenie w pracach budowlanych, instalacyjnych, montażowych
  • prawo jazdy kat. B
  • pożądane umiejętności: współpraca w grupie, samodzielność, aktywne rozwiązywanie problemów
Oferujemy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników wraz z systemem premiowym, w tym dodatki za pracę w weekendy
  • odzież roboczą, możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych oraz odpowiednich szkoleń BHP
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w doświadczonym zespołem
  • zapewniamy nocleg oraz zwrot kosztów wyżywienia w postaci wypłaconych diet
  • dodatkowe benefity (karnet sportowy Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Przyjazna Atmosfera

Samochód służbowy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Karta paliwowa
Dodatkowe Informacje

Kontakt telefoniczny: 727 444 414

Kontakt e-mail: p.szymanska@constansm.pl

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuje Pana/Panią, że administratorem przetwarzanych Pana/ Pani danych osobowych jest CONSTANS M MARCIN MAZUREK SPÓŁKA JAWNA ul. Polska 13, 60-595 Poznań.

Na CV proszę o umieszczenie klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych/ przyszłych rekrutacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Montażysta zabudowy meblowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Montażysta zabudowy meblowej w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Constans M Marcin Mazurek Spółka Jawna lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Montażysta zabudowy meblowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Montażysta zabudowy meblowej, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Constans M Marcin Mazurek Spółka Jawna praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Constans M Marcin Mazurek Spółka Jawna

Praca Montażysta zabudowy meblowej, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 31 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Paulina Szymańska

biuro@constansm.pl

727444419

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie