Elektryk / Tester (nr ref.: 10195)

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 23-08-2019, do końca 29 dni
Praca Elektryk / Tester (nr ref.: 10195)

Opis stanowiska
    Wymagania
    • Od przyszłych testerów oczekujemy:
    • wiedzy elektrycznej (wymagane wykształcenie wyższe
    • preferowane Elektrotechnika)
    • umiejętności pracy zespołowej
    • uprawnień elektrycznych powyżej 1kV (do 15kV) (mile widziane)
    • chęci do działania i rozwiązywania problemów
    • podstawy pakietu MS
    • Office
    Oferujemy
    • Mamy dla Ciebie:
    • umowę o pracę na pełen etat
    • ciekawą pracę stacjonarną, polegającą na testowaniu rozdzielnic elektrycznych produkowanych w zakładzie
    • darmowy transport
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń dla Ciebie i Twojej rodziny
    • paczki na święta i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci
    • nowoczesne narzędzia pracy (w tym jedyna w Polsce komora do testów elektrycznych)
    • udział w międzynarodowych projektach (Dania)
    • dodatkowe 10 min przerwy
    • pakiet sportowy w atrakcyjnej cenie
    • możliwość wyrabiania dodatkowych nadgodzin (płatne dodatkowo 50% lub 100%)
      Jeśli stawiasz na rozwój, pomożemy Ci:
    • nauczyć się języka obcego
    • dofinansujemy Twoje studia
    • pokażemy ścieżkę rozwoju wewnętrznego

    Gdzie szukać pracy jako Elektryk / Tester (nr ref.: 10195)

    Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk / Tester (nr ref.: 10195) w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk / Tester (nr ref.: 10195) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

    Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk / Tester (nr ref.: 10195), praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.