Samodzielny wdrożeniowiec systemu PIMCORE

Teamquest Warszawa

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Szkolenia

Umowa B2B

Dla naszego Klienta działającego w e-commerce jednej z czołowych firm dostarczającego e-wydania gazet, magazynów, audiobooki oraz ebooki poszukujemy wdrożeniowca systemu PIMCORE na okres ok. 2 lat.

Wymagania:

  • Znajomość PIMCORE
  • Znajomość PHP i Symfony
  • Znajomość MySQL i PostgreSQL
  • 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość Angielskiego na poziomie technicznym

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Sylius
  • Znajomość CoreShop

Oferujemy:

  • Pakiet sportowy
  • Pakiet medyczny
  • Bezpłatne szkolenia
  • Dostęp do produktów spółki - ebooki, audiobooki, prasa elektroniczna

Obowiązki:

  • Wdrożenie systemu PIMCORE do firmy
  • Wdrożenie osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie tego systemu w firmie
  • Konfiguracja i rozwój systemu w firmie
  • Przygotowywanie raportów o bieżących postępach pracy

Gdzie szukać pracy jako Samodzielny wdrożeniowiec systemu PIMCORE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielny wdrożeniowiec systemu PIMCORE w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielny wdrożeniowiec systemu PIMCORE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny wdrożeniowiec systemu PIMCORE, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.