Księgowa/ Księgowy

Księgowa/ Księgowy
Stryków
NR REF.: 1158512

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/ Księgowgo.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu pełnej księgowości spółki, we współpracy z zespołem księgowym. Księgowa/ Księgowy będzie uczestniczył/a w procedurach audytowych i zamknięciu miesiąca oraz roku.
Ponadto do zadań zatrudnionej osoby będzie należało księgowanie i dekretowanie transakcji gospodarczych, weryfikacja otrzymywanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, analiza i uzgadnianie kont księgowych oraz współpraca z działem finansowym zagranicznych jednostek powiązanych.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku, wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), a także praktycznej znajomości zasad księgowości. Znajomość języka angielskiego będzie znaczącym atutem.

Jest to idealna rola dla osoby poszukującej dalszego rozwoju w ciekawej, dynamicznej organizacji, będącej liderem w swoim sektorze, działającej w oparciu o bardzo wysokie standardy.
Zespół księgowy jest zgrany, a atmosfera pracy przyjazna, w związku z czym Klient poszukuje osoby, która będzie chciała zafunkcjonować w strukturach firmy długofalowo.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Księgowa/ Księgowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowa/ Księgowy w miejscowości: Stryków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowa/ Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowa/ Księgowy, praca w Stryków dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Księgowa/ Księgowy, Stryków

Oferta jest ważna jeszcze 40 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Agent Ubezpieczeniowy - firma

Nowy Kawęczyn, łódzkie


Agent Ubezpieczeniowy

Łódź, łódzkie


React Developer

Łódź, łódzkie


Senior Data Product Analyst

Łódź, łódzkie