Asystent ds. personalnych w McDonald’s

McDonalds Polska Jarosław

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald"s od kuchni? Szukasz miejsca, w którym w szybkim tempie rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach?

Dołącz do naszego zespołu w nowej lokalizacji! Restauracja McDonald"s w Jarosławiu

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

 • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy), opiekę medyczną, a także dostęp do takich benefitów jak ubezpieczenie grupowe, karta sportowa i pakiet kulturalny na atrakcyjnych warunkach (przydadzą się, kiedy świat wróci do normalności).
 • Oprócz wynagrodzenia mamy też system premiowy, konkursy pracownicze i takie dodatki jak: 20% stawki za pracę w godzinach nocnych oraz dodatek za pracę w niedzielę i święta.
 • Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o prawie pracy, przepisach ZUS czy obsłudze programu kadrowo-płacowego. Umiejętności rozwiniesz zarówno poprzez pracę, jak i w czasie warsztatów i szkoleń, które zapewniamy wszystkim managerom.

Co dajesz od siebie?

 • Otwartość, komunikatywność i dobrą organizację czasu pracy - na tym stanowisku to podstawa.
 • Bardzo ważna jest umiejętność ustalania priorytetów, a także łatwość nawiązywania relacji. Praca w restauracji bywa nieprzewidywalna.
 • Przyda Ci się również znajomość pakietu Microsoft Office: Excell, Word czy Outlook
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Za co będziesz odpowiadać?

 • za rekrutację pracowników
 • za prowadzenie dokumentacji personalnej
 • za terminowość badań lekarskich i szkoleń BHP
 • za sporządzanie grafików pracowniczych oraz ewidencję czasu pracy
 • za ewidencję, nadzorowanie i uzupełnianie zapasów odzieży roboczej, nagród rocznicowych i innych rzeczy niezbędnych do wykonywania swoich obowiązków
 • za przygotowywanie i wprowadzanie do programu płacowo-kadrowego wszystkich informacji niezbędnych do naliczania wynagrodzeń pracowników
 • za dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakończeniem stosunku pracy
 • za obsługę elektronicznych systemów kadrowo-płacowych obowiązujących w restauracjach
 • za przygotowywanie raportów dotyczących zatrudnienia i płac, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami McDonald"s

Bezpieczeństwo naszych kandydatów i pracowników jest dla nas priorytetem. W związku z pandemią w restauracjach stosujemy obecnie zaostrzone środki ochrony i procedury.

W McDonald"s promujemy kulturę równych szans w zatrudnieniu. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, aktywnie angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy. Wierzymy, że różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent ds. personalnych w McDonald’s

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. personalnych w McDonald’s w miejscowości: Jarosław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent ds. personalnych w McDonald’s Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds. personalnych w McDonald’s, praca w Jarosław dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.