Pracownik (k/m) recepcji w biurze rachunkowym z j. niemieckim

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Kwaterunek

Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu biura rachunkowego - zarządzanie korespondencją i obsługa telefoniczna
  • Organizacja spotkań z klientami biura rachunkowego (ewentualne tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie)
  • Zaopatrzenie biura w art. spożywcze i biurowe
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Prace administracyjne

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu DATEV
  • Dobra organizacja pracy, punktualność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym biurze rachunkowym, które od 40 lat działa na niemieckim rynku
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt

Telefon: 774130024

Mail: opole@cp-personal.com

Gdzie szukać pracy jako Pracownik (k/m) recepcji w biurze rachunkowym z j. niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik (k/m) recepcji w biurze rachunkowym z j. niemieckim w miejscowości: Vreden jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CONCEPT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik (k/m) recepcji w biurze rachunkowym z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik (k/m) recepcji w biurze rachunkowym z j. niemieckim , praca w Vreden dopasowana do Twoich wymagań.CONCEPT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Concept Plus

e-mail opole@cp-personal.com

phone 774130024

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie