Cash Management Coordinator

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju w dziale księgowo-finansowym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Benefit system

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, bankowość)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym, w banku lub na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość terminologii finansowej i skarbowej
  • Znajomość zasad i procedur związanych z rachunkowością
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemów klasy ERP (JD Edwards)
  • Znajomość różnych platform bankowości elektronicznej, znajomość sytemu Coupa Treasury (Bellin TM5) będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność i energia w działaniu
  • Dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej

Zadania:

  • Przygotowywanie płatności dla wierzycieli za wcześniej zaksięgowane i zatwierdzone faktury, zgodnie z terminami płatności, dostępnością gotówki i polityką firmy
  • Identyfikowanie codziennych przepływów pieniężnych pod kątem ich poprawności i proponowanie bezpośrednich działań w przypadku jakichkolwiek problemów
  • Przygotowywanie prognozy przepływów pieniężnych, aktualizacja codziennych operacji bankowych i sald; przygotowywanie innych wymaganych przez firmę raportów
  • Przygotowywanie comiesięcznego rozliczenia sald bankowych i wsparcie działu finansowego w uzgadnianiu transakcji gotówkowych z księgami głównymi i rachunkami rozliczeniowymi
  • Utrzymywanie bliskich kontaktów i dobrych relacji z bankami
  • Nadawanie i utrzymywanie dostępu pracowników do systemów bankowych zgodnie z polityką firmy
  • Koordynowanie otwierania i zamykania rachunków bankowych
  • Organizowanie wdrożenia/ utrzymania różnych usług/ produktów bankowych w celu poprawy efektywności windykacji i wydatkowania środków pieniężnych
  • Wspólnie z Corporate Treasury zarządzanie ryzykiem walutowym
  • Uczestniczenie w tworzeniu nowych oraz w utrzymaniu istniejących procedur operacyjnych

Gdzie szukać pracy jako Cash Management Coordinator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Cash Management Coordinator w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Cash Management Coordinator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cash Management Coordinator, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.