Pracownik produkcji- praca od zaraz


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Opis stanowiska

Pracownik Produkcji

 

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (okolice Mielca)


Czy posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji? Czy jesteś gotowy do pracy w systemie 4 brygadowym? Jeżeli tak, TO OFERTA WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

 

 

 

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę – na początek na okres próby
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT) SĄ MILE WIDZIANE
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy plus dodatków (premia za godziny pracy w nocy, premia niedzielna, 1-wsza zmiana w niedzielę 100% więcej płatna)

 

Zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnych, związanych z produkcją folii fundamentowych i rur osłonowych do kabli
  • Ścisła współpraca z liderami zmianowymi i innymi działami produkcji
  • Praca w systemie 4 brygadowym po 8h. (2 dni pierwsza zmiana, 2 dni druga zmiana, 2 dni trzecia zmiana, 2 dni wolnego)

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
http://oferty.grhpolska.com/cp/j/12481/s/597/pracownik-produkcji

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji- praca od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji- praca od zaraz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji- praca od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji- praca od zaraz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Bożena Machowska Worek

e-mail doradca@grhpolska.com

phone 881 449 449

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia