DORADCA TECHNICZNY

"AWARTECH" A. CHMIELEWSKA, A. PETYNIAK SPÓŁKA JAWNA Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Samochód służbowy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

Awartech Sp.J. A.Chmielewska, A.Petyniak

Firma Awartech powstała w roku 2002. Jest jednym z liczących się dostawców narzędzi do obróbki skrawaniem na polskim rynku. Awartech Sp.J. oferuje dla swoich klientów najlepsze marki i najlepsze doradztwo techniczne. Nasza firma zdobyła wielokrotnie tytuł Gazeli Biznesu. Naszymi klientami są wiodące firmy produkcyjne w Polsce. Jesteśmy dumni ze swoich dostawców i klientów. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Zachodniej Izby Gospodarczej. Firma została nominowana do Certyfikatu Firmy Godnej Zaufania oraz została Laureatem Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości" W naszej firmie dużą wagę przywiązuje się do dobrej atmosfery. Firma od wielu lat wspiera inicjatywy lokalne i charytatywne.

Doradca Techniczny

Opis stanowiska:

 • kontakt pośredni oraz bezpośredni z kluczowymi klientami,
 • pozyskiwanie nowych klientów,
 • przygotowanie ofert oraz prezentacja produktów naszej firmy,
 • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych produktów naszej firmy

Wymagania:

 • znajomość branży obróbka skrawaniem,
 • wykształcenie min. średnie,
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji,
 • samodzielność i kreatywność,
 • prawo jazdy kategorii B,
 • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

 • zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
 • dużą swobodę działania,
 • narzędzia do pracy (samochód, telefon komórkowy),
 • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą,
 • pracę w zgranym zespole,
 • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Awartech Sp.J. z siedzibą w Kiełczowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Awartech Sp.J. z siedzibą w Kiełczowie przy ul. Wrocławskiej 79A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako DORADCA TECHNICZNY

Jaka oferta pracy na stanowisku: DORADCA TECHNICZNY w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "AWARTECH" A. CHMIELEWSKA, A. PETYNIAK SPÓŁKA JAWNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DORADCA TECHNICZNY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DORADCA TECHNICZNY, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań."AWARTECH" A. CHMIELEWSKA, A. PETYNIAK SPÓŁKA JAWNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Anna Chmielewska

e-mail income@post.pl

phone +48609114030

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Test Engineer

Wrocław, dolnośląskie


C++ Developer GPU DB

Wrocław, dolnośląskie


DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie


Sprzedawca

Wrocław, dolnośląskie