Pracownik działu projektowego - Poznań, dobra praca na start!


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży reklamowej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Działu Projektowego.

 

Jesteś pasjonatem grafiki projektowej i chciałbyś/ chciałabyś rozpocząć pracę zawodową w tym obszarze?

Świetnie się składa – mamy dla Ciebie pracę!

 

Zgłoś się do nas, jeżeli:

  •  potrafisz obsługiwać takie programy jak Adobe Illustrator oraz CorelDraw
  • znasz się na grafice wektorowej
  • posiadasz pierwsze doświadczenia komercyjne lub prywatne w tworzeniu projektów.

 

Co dla Ciebie oznacza współpraca z nami?

  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie stacjonarnym, w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21,26 zł brutto, a dla studentów 18,30 zł netto.
  • Na początku umowę zlecenie, następnie dajemy Ci możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do pracodawcy i dalszego rozwoju zawodowego.

 

Dodatkowe informacje

Czujesz, że to wyjątkowa okazja dla Ciebie żeby ruszyć do przodu i rozwijać swoją karierę! Nie zwlekaj – wyślij do nas swoje CV!

 

Posiadamy dwie lokalizacje miejsca pracy - zadzwoń: 503 075 956, 506 561 859 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl, a.rzym@ksservice.pl  i dowiedz się więcej!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik działu projektowego - Poznań, dobra praca na start!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu projektowego - Poznań, dobra praca na start! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik działu projektowego - Poznań, dobra praca na start! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu projektowego - Poznań, dobra praca na start!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik działu projektowego - Poznań, dobra praca na start!, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 27 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Elżbieta Cofta

e-mail e.cofta@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie