Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, specjalizuje się w przetwarzaniu wysokiej jakości drobiu. Posiada szeroki wachlarz produktów, do których zalicza się nieprzetworzony drób oraz produkty panierowane, marynowane, gotowane czy w pełni przygotowane. Oprócz tego firma zajmuje się dalszą dystrybucją wytworów do wielu sieci sklepowych na terenie całej Europy. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Maasmechelen w Belgii.

Obecnie na stanowisko Mechanika utrzymania ruchu poszukujemy osób, które:

 • posiadają doświadczenie w pracy Mechanika Maszyn Produkcyjnych
 • posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
 • posiadają prawo jazdy kat. B
 • posiadają polskie obywatelstwo i meldunek

Do twoich zadań należeć będzie:

 • naprawa i serwis maszyn produkcyjnych
 • utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym
 • naprawa instalacji na terenie zakładu

Oferujemy:

 • umowę o prace
 • zarobki w Euro (do negocjacji)
 • system poleceń, 150 euro netto - po przepracowaniu przez kandydata dwóch tygodni
 • 100 euro/mies. brutto -- za podwożenie innego pracownika
 • kartę paliwową
 • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia w miejscowości: Maasmechelen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia, praca w Maasmechelen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia, Maasmechelen

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Głuszek

e-mail n.gluszek@ksservice.pl

phone 571243504

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie