ANALITYK ŁAŃCUCHA DOSTAW - DZIAŁ SUPPLY CHAIN


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

JEŻELI:

 • Masz przynajmniej 2- letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku analitycznym.
 • Posiadasz doświadczenie zawodowe i pasję do dalszego doskonalenia się
 • w szeroko rozumianym BI, w tym: rozumienie biznesu i klienta, analiza biznesowa, wizualizacja danych, bazy danych, zaawansowana analityka, big data.
 • Masz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych oraz znasz Phyton/R, Power Bi, SQL, narzędzia Excel( VBA, Pover Query).
 • Jesteś osobą kreatywną oraz samodzielną w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych.
 • Na podstawie zebranych informacji potrafisz oszacować ryzyko, dobrać trafne argumenty i określić kierunek działania.
 • Budujesz efektywne relacje biznesowe z różnymi interesariuszami i posiadasz umiejętność do skutecznego komunikowania się zarówno z ekspertami technicznymi, jak i biznesem.
 • Chcesz mieć wpływ na tworzone rozwiązania i lubisz współpracować z osobami
 • z różnych poziomów w strukturze organizacji.
 • Masz wykształcenie wyższe zorientowane na technologię, ekonometrię/metody ilościowe oraz swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

 • Dostarczenie istniejących raportów/analiz/modeli oraz za automatyzację regularnych procesów analitycznych.
 • Tworzenie analiz biznesowych oraz formułowanie wniosków i rekomendacji na ich podstawie wraz z wdrożeniem ich za pomocą odpowiednich do tego narzędzi analitycznych (Phyton, R, Power BI, Excel, SQL).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako ANALITYK ŁAŃCUCHA DOSTAW - DZIAŁ SUPPLY CHAIN

Jaka oferta pracy na stanowisku: ANALITYK ŁAŃCUCHA DOSTAW - DZIAŁ SUPPLY CHAIN w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Leroy Merlin Polska Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako ANALITYK ŁAŃCUCHA DOSTAW - DZIAŁ SUPPLY CHAIN Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko ANALITYK ŁAŃCUCHA DOSTAW - DZIAŁ SUPPLY CHAIN, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Leroy Merlin Polska Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Konsultant/-ka ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


QA Engineer

Warszawa, mazowieckie


Conversion Manager

Warszawa, mazowieckie


Agent Ubezpieczeniowy

Warszawa, mazowieckie


Doradca klienta działu mięso

Warszawa, mazowieckie