Praca na produkcji spożywczej! 14,07€ brutto + karta paliwowa!


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Nasz klient od prawie 60 lat specjalizuje się w konserwacji śledzi i matiasów. Przekąski śledziowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ doskonale sprawdzają się jako zdrowa i przyjazna przekąska. Gilco zdobyło nagrodę Seafood Prix d'Elite za produkt „Owoce i Ryby"; połączenie śledzia z owocami tropikalnymi lub jabłka z jagodami.

Firma jest jedynym producentem śledzi matiasowych w Belgii z certyfikowaną etykietą IFS. Ponadto nasz klient przejął regionalnego producenta Poolster z Antwerpii i produkuje śledzie tradycyjne według starych receptur.

Poszukujemy pracowników do stałej współpracy ! Nie oferujemy pracy sezonowej :)

Dlatego też, jeżeli poszukujesz stabilnego zatrudnienia za granicą, zgłoś się do nas!

Jeżeli dodatkowo:

 • posiadasz możliwość wyjazdu własnym autem lub prawo jazdy ( jest to warunek konieczny, nie zapewniamy codziennych dojazdów do pracy )
 • komunikujesz się w języku angielskim ( nie jest to konieczny warunek, jedna osoba z komunikatywnym językiem w grupie jest wystarczająca )
 • masz polskie obywatelstwo i meldunek (oferujemy polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do pracy )
 • jesteś osobą zręczną i szybko uczącą się

Masz szansę aby dołączyć do naszego zespołu! Co ważniejsze, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!

Dzięki naszej współpracy zyskasz:

 • stałe zatrudnienie w Belgii - w oparciu o umowę o pracę
 • wysokie zarobki: 14,07 euro brutto/h
 • kartę paliwową na terenie Belgii - pokryjemy koszty dojazdów do miejsca pracy!
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Belgii ( koszt ok. 350/400 euro msc. )
 • wiele dodatków pozapłacowych ( dofinansowanie zjazdów do Polski, system poleceń, dodatek za podwożenie innego pracownika )
 • opiekę koordynatorki na miejscu w Belgii
 • auto służbowe, jeżeli nie posiadasz własnego!

Twoim zadaniem będzie zawijanie śledzi oraz umieszczanie ich w słoiku lub na tacce.

Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach: 7:00 - 16:00

oraz w piątki: 6:00 - 12:15 ( dajemy możliwość pracy w nadgodzinach )

Ze względu na charakter pracy, firma przewiduje zatrudnienie Pań.

Mamy wiele wolnych wakatów, dlatego jeżeli nie chcesz wyjeżdżać sama, zabierz swoje znajome i rozpocznijcie prace w tej samej firmie!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji spożywczej! 14,07€ brutto + karta paliwowa!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji spożywczej! 14,07€ brutto + karta paliwowa! w miejscowości: Evergem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji spożywczej! 14,07€ brutto + karta paliwowa! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji spożywczej! 14,07€ brutto + karta paliwowa! , praca w Evergem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca na produkcji spożywczej! 14,07€ brutto + karta paliwowa! , Evergem

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie