Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15

Lokalizacja: Lubiąż , dolnośląskie
Wołów , dolnośląskie
Wińsko , dolnośląskie
Brzeg Dolny , dolnośląskie
Data: 21-08-2019, do końca 3 dni
Praca Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej działającego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.

Kandydacie!

Jeśli szukasz pracy na produkcji na jedną zmianę, jesteś sumienny i zaangażowany - mamy ofertę dla Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia!

Twoje przyszłe zadania to:
  • przygotowanie do produkcji pianki
  • mieszanie surowców
  • cięcie pianki PUR
Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000 zł brutto
  • wysoką premię miesięczną - do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • pracę tylko na jedną zmianę od 7 do 15
  • dla chętnych są możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację
  • bogaty pakiet socjalny m.in prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Dołącz do nas! To proste! wystarczy WYSŁAĆ CV!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15 w miejscowości: Brzeg Dolny jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / w godz. 7-15, praca w Brzeg Dolny dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.