Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Ślusarz/Monter

Lokalizacja: okolice Orleanu , Francja;

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko: Ślusarz/Monter

Zakres obowiązków:
  • praca na zakładzie przy obsłudze zmechanizowanego stołu spawalniczego
  • jednodniowe szkolenie z obsługi maszyny w pierwszym dniu pracy
Wymagania:
  • mile widziane osoby z doświadczeniem pracy jako monter/ślusarz/tokarz/spawacz
  • mile widziana umiejętność sczepiania (heftowania) w metodzie MAG 135
  • mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie około 1800 euro netto/152 godziny tj. około 11,84 euro netto/godz.
  • premia za obecność 90 euro brutto/miesiąc
  • dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2100 - 2300 euro netto/miesiąc
  • szacowany roczny zarobek wraz z nadgodzinami 25 000 - 27 000 euro netto
  • dla osoby z własnym samochodem - zwrot kosztów amortyzacji do 100 euro netto/miesiąc
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • darmowe zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza

Gdzie szukać pracy jako Ślusarz/Monter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ślusarz/Monter w miejscowości: okolice Orleanu jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ślusarz/Monter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz/Monter, praca w okolice Orleanu dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.