Oklejanie samochodów - 2300,00 euro/mies. - praca w Belgii

Lokalizacja: Zele,Belgia , Flandria
Praca Oklejanie samochodów - 2300,00 euro/mies. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy pracowników dla belgijskiej firmy z branży poligraficznej na stanowisko oklejacza samochodów

Zadania na tym stanowisku to oklejanie folią samochodów osobowych, busów i przyczep, przygotowywanie powierzchni i usuwanie poprzedniego oklejenia.


Jeśli masz:
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • możliwość wyjazdu samochodem
  • umiejętność samodzielnego planowana pracy
Jeśli oczekujesz:
  • stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenia w wysokości 14,50 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 21,75 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnej opieki lekarskiej oraz pomocy w organizacji zakwaterowania
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie - rozpocznij pracę razem z Nami!


Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,50 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 127 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Oklejanie samochodów - 2300,00 euro/mies. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Oklejanie samochodów - 2300,00 euro/mies. - praca w Belgii w miejscowości: Zele,Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Oklejanie samochodów - 2300,00 euro/mies. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Oklejanie samochodów - 2300,00 euro/mies. - praca w Belgii, praca w Zele,Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.